מעוניינים בפגישת ייעוץ ורעיונות?

ייעוץ ראשוני ללא עלות

התקשרו עכשיו: 077-8046885
או פשוט השאירו פרטיכם כאן ואנו נשמח ליצור אתכם קשר

אדר עיצוב גינות ועץ

אדר – עיצוב גינות ועץ,  הינה חברה העוסקת באדריכלות נוי,  בעיצוב וביצוע איכותי של גינות פרטיות, במגוון סגנונות תוך התאמה לסגנון הבית ואורח החיים. החברה מבצעת פרויקטים בגינון- פנים וחוץ בכל רחבי הארץ, על פי תכנון וייעוץ מעצב החברה רמי אדיב, או על פי תוכנית אדריכלית מובנית, וזאת החל משנת 1990.

אדר מתמחה בעיצוב ובניית הגינה תוך אספקת מגוון רחב ומקורי של מוצרים משלימים בגן.

לצד הצמחייה, והפיתוח,  אדר מבצעת עבודות עץ – פרגולות, רצפות עץ- דקים, אדניות,  גדרות ,חיפויי עץ, בתי עץ, ומטבחי חוץ ייחודיים, מלווים בתאורת גן קסומה, בריכות נוי, צמחיה ייחודית ועוד. עיצוב הגינה מתבטא במגוון רחב של חומרים טבעיים מובחרים, כברזל או אבן,  בדגש על תכנון פונקציונאלי של הגן והתמקדות ברצון הלקוח להגשמת חלומו.

תכנון וביצוע  הגינה מתבצע  ע"י  רמי אדיב,  מומחה בתחומו, ובעל מוניטין, המפקח באופן אישי על העבודה המתבצעת,  עד לקבלת מוצר שלם לשביעות רצון הלקוח. עיצובי הגינות של רמי אדיב, מצטיינים בייחודיות ובאיכות גבוהה  ולכן ניתן למצוא אותם בתערוכות, באזכור בספרי אדריכלות, וכתבי עת בתחום. באתר זה מוצג קומץ קטן של עבודות /רעיונות של רמי להתרשמות, אולם אין תמונות אלו מחליפות מפגש ושיחה מקצועית בשטח.

למה לבחור בנו

כי אנו לא מתפשרים על התכנון הנכון, איכות הביצוע, האמינות והיחס האישי.

באדר עיצוב גינות ועץ,  מאמינים בתכנון נכון של הגינה כיצירת אומנות לצד תיחזוקה קלה, ופונקציונאליות גבוהה. עיצוב הגינות של רמי אדיב מאופיין במקוריות וחדשנות, לצד נוחות והתאמה לצרכים. לאחר סיום התכנון,  עבודות הפיתוח והביצוע נעשים בשימוש  בחומרים חדשניים, המותאמים למגבלת התנאים הסביבתיים בשטח, וזאת, תוך הקפדה על איכות הביצוע והגימור. לתכנון הנכון, והביצוע האיכותי, נוסף היחס האישי, והליווי הצמוד של רמי אדיב, עד לסיום הפרויקט.

רמי אדיב

מעצב, מתכנן ומבצע גינות, עבודות עץ, ומוצרים משלימים לגן, איש עשייה , אוהב טבע, נוף ואסתטיקה. רמי מאמין כי עיצוב הגינה חייב להתבצע בחשיבה משותפת עם הלקוח תוך התמקדות בצרכיו להגשמת חלומו.
עיצוביו מאופיינים במקוריות תוך הבלטת יופי הגן לצד פונקציונליות גבוהה.
מבין הפרויקטים ניתן לצפות בביצוע הגן במלון הבוטיק "עלמה" בתל אביב, בעבודת עץ וצמחיה בבתי קפה על חוף הים בתל אביב, בפיתוח ציבורי כעירייה, לצד מאות גינות פרטיות קטנות וגדולות הפזורות ברחבי הארץ.
רמי מומחה בתחום ביצוע הגנים, מורשה משרד הבריאות להתקנה ובדיקת מז"ח ובנוסף, מכהן כמנהל פורום מיצועי במתן ייעוץ.