מעוניינים בפגישת ייעוץ ורעיונות?

ייעוץ ראשוני ללא עלות

התקשרו עכשיו: 054-6775000
או פשוט השאירו פרטיכם כאן ואנו נשמח ליצור אתכם קשר

 כיצד גם מרפסת יכולה להפוך לגינה מעוצבת ומקום מפלט מהבית?

הבית שלנו הוא המקום שאנו מרגישים בו הכי נוח והכי טוב. הבית שלנו הוא זה שאנו חוזרים אליו בסוף יום עבודה מתיש וכזה שאנו רוצים להיות נינוחים בו. אין מי שלא רוצה שהבית שלו ייראה לטעמו מכיוון שברור הקשר בין איך הסביבה שלנו נראית לאיך שאנו מרגישים, וכשמדובר על מרפסת הבית היא יכולה להיות לא מנוצלת ולהיות סוג של מחסן, אך יכולה להיות גם פינת חמד כזו שנעים יהיה לנו לשבת בה ובעיקר עם חברים. מסתבר, שגם אם אין לנו חצר בבית ותמיד חלמנו על אחת כזו, אנו יכולים להפוך את מרפסת הבית לגינה מעוצבת שכיף לצאת אליה בשביל לנקות קצת את הראש.

דשא סינטטי

דשא סינטטי הוא הצעד הראשון שצריך לעשות במידה ואנו רוצים להפוך את המרפסת שלנו לגינה קטנה. דשא הוא סוג של שטיח וככזה יהיה לנו נעים לדרוך עליו ולשבת עליו מה גם שיש לו את המראה הטבעי המדמה דשא אמיתי מה שיוסיף לתחושה הנעימה. אם אנו רוצים להתקין דשא כזה כדאי שנבדוק את האפשרויות, מכיוון שיש סוגים שונים, גבהים שונים וכמובן איכותיות שונות לדשא סינטטי, ויש כמובן את העלות בהתאם לכך.

גינה במרפסת

צמחייה

אם אנו רוצים להפוך את המרפסת שלנו לגינה קטנה כדאי כמובן שנמקם בה צמחייה. ישנן היום עדניות מעוצבות שיכולות להיות על הרצפה או על המעקה, ובהן ניתן לשתול פרחים בצבעים ובגוונים שונים כמו גם עשבי תיבול שנוכל להשתמש בהם לאחר מכן. גודל המרפסת הוא זה שיקבע את האפשרויות שקיימות בה, אך בכל גודל ניתן לעשות משהו שיוסיף קצת ירוק לבית.

ריהוט נוסף

אם יש לנו מרפסת גדולה יחסית אנו יכולים להוסיף בה ריהוט גן. שולחן קטן מעץ, כיסא נדנדה, ערסל ואפילו ספסל כל אלו יכולים להיות רעיונות נפלאים למרפסת שהופכת לחצר. כמובן שבסופו של דבר הדמיון הוא מה שייקבע, ואם יש לכם דמיון מספיק מפותח ורעיונות יצירתיים ניתן להפוך כל מרפסת לפינה ירוקה ונחמדה.