עיצוב גינות הינו תהליך מיוחד וסבוך אשר אתגרו טמון ביכולת לשלב בין הפרקטיקה והנוחיות הנדרשת יחד עם האסתטיקה וההרגשה הרצויה. כמות הזמן, המחשבה וההשקעה הנדרשת על מנת להגיע להגשמת החזון שלנו היא עצומה, ולכן עבודה עם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים תחסוך זמן וכסף רב ומעבר לכך תבטיח תוצאה שתגרום לנו נחת וגאווה.

אנו באדר מתמחים בהקמות וביצוע עיצוב גינות מכל סוג: גינות פרטיות, גינות ציבוריות, גינות חוץ ופנים, גינות גג, פטיו, אתרי בילוי ומבני ציבור. מאחורינו עומדים שנים של נסיון ומאות גינות בשלל סגנונות, החל מגינות בעיצוב ישראלי וים תיכוני ועד גינות אשר מאופיינות בעיצובים טרופיים ואף יפניים. הם אלו העובדים המקצוענים שלנו אשר מעניקים לנו את היתרון על פני כל חברה דומה.

עיצוב גינות מתחיל בראש ובראשונה מהקשבה לצרכי הלקוח ופרישת חזונו. הבנת הצרכים הצפויים מהגינה, תיאור הסגנון המועדף ואופיים של האנשים אשר צפויים ליהנות מהגן עומדים לנגד עינינו כאשר אנו לוקחים בחשבון את תנאי השטח, האקלים הצפוי והתקציב המוגדר מראש.

עם שיתוף פעולה והפרייה הדדית בין אנשי המקצוע שלנו והלקוחות, אנו יוצרים עולם חדש ומגשימים חלומות קטנים (וגדולים).

אנו באדר מאמינים כי הגינה הינה חלק בלתי נפרד מהבית, ושכן שאנו משקיעים בעיצוב ובניית ביתנו, כך אנו חייבים להשקיע גם בחצר. גינה יפה ומעוצבת היטב יכולה לשמש כמוקד אירוח מעולה ומקום מנוחה שקט ונעים אחרי יום עבודה ארוך.

תכנון גינה