אנו נוהגים להשקיע משאבים רבים של כסף וזמן בעיצוב הבית והסלון, אולם לעתים ה- תכנון גינה שלנו נדחק הצידה וגינתנו לא מממשת את מלוא הפוטנציאל שלה.

בית אמיתי אינו יכול להיות מושלם ללא גינה מעוצבת משלכם. גינה יפיפיה ומעוצבת היטב משמשת לכם מקום מושלם לאירוח חברים בלילות החמים של הקיץ, מפלט שקט ונינוח להירגע בו לאחר יום עבודה, גן משלכם לגדל בו עציצים, פרחים ומיני תבלינים ולמעשה משמשת חדר נוסף לבית, אך כזה שמלא באוויר נקי ושמש מלטפת.

גינות מעוצבות לרוב מוקמות בשטח פרטי בחוץ, אולם, גם מרפסות פרטיות, פטיו וגינות גג עשויות לשמש מקום נפלא ליצור בו את חלקת האלוהים שלכם אשר תהיה מלאה בצמחייה משגשגת ואווירה נינוחה ונעימה, וזאת באמצעות תכנון גינה נכון.

תכנון גינה מושלם מתקיים כאשר קיים מאזן של שני גורמים מרכזיים: צרכינו מהגינה וחזון הלקוח יחד עם תנאי השטח והשיקולים הפונקציונליים. אנו באדר עיצוב גנים מחזיקים את מיטב אנשי המקצוע המיומנים בתחומם במיוחד כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר האפשרית, כזו אשר תעמוד בתקציב הנדרש, תעשה שימוש בחומרים הנכונים בהתאם לתנאי השטח ויחד עם זאת תספק את צרכי הלקוח ותגשים את חזונו על הצד הטוב ביותר.

גינות מעוצבות לא חייבות להיות יקרות וגרנזדיוזיות, גם מרפסת שמש מרוצפת או חלקת אדמה צנועה יכולה להפוך לגינה מרשימה ומופלאת ביופייה ולחלקת האלוהים הקטנה שלכם על ידי ניצול נכון של המקום ושימוש בפרטים הנכונים.

לנו באדר נסיון של מאות תכנון גינות בשלל הסגנונות, הגדלים והצורות ובכל תנאי השטח ולכן יכולים להבטיח לכם כי כל חלום שלכם, עכשיו הופך להיות אפשרי.

תכנון גינה

לפוסט הזה יש תגובה אחת

התגובות נעולות.